sobota, 14 kwietnia 2012

1 mecz za nami

Półfinały Mistrzostw Polski oficjalnie rozpoczęły się wczoraj. Pierwszy mecz na sali Osiru zagrał zespół z Polkowic i Płocka. Polkowice okazały się perfekcyjnym do bólu przeciwnikiem wygrywając z Płockiem 92:29. My huraganianki, mamy to szczęście że w grupie znalazło się z nami dwóch przeciwników z ligi, których można powiedzieć, znamy jak  włąsną kieszeń. Toteż wczorajsze spotkanie z początku nie dawało tej satysfakcji i mimo że po pierwszej połowie schodziłyśmy z boiska z wynikiem 51:23, to nie był jeszcze wygrany mecz. W trzeciej kwarcie trochę stanęło, ale dzięki genialnemu dopingowi z ławki i całej sali pełnej kibiców, ostatecznie zakończyłyśmy mecz wynikiem 87:62.
Dzisiaj Sobota, kolejne ciężkie zawody. Tym razem Polkowice. Nie będzie łatwo. Konkurentki są silne fizycznie, biegają do kontry i ładnie rozbijają zonę, jednak strach wcale nie pomoże nam wygrać tego meczu. Tak na prawdę musimy uwierzyć w siebie, grać naszą koszykówkę i nie dać się aż do końcowej syreny. Tym bardziej że gramy na swojej sali i mamy tylu wspaniałych kibiców ! Nie możemy nikogo zawieść.